top of page

Özel Antalya Çocuk Köyü Okulları

Antalya'da 2013 yılında tohumu atılan "Başka Bir Okul Mümkün" modelinin tanıtımı uzun süren okul yeri arayışları sonunda Milli Eğitim Bakanlığı'ndan Haziran 2021'de anaokulu, Ağustos 2021'de ilkokul ruhsatı alınarak Antalya Çocuk Köyü Okulları olarak hayata geçirildi.

Ebeveyn inisiyatifi ile açılan ve kar amacı gütmeyen Antalya Çocuk Köyü Okulları'nda BBOM Modeli uygulanmakta ve "Katılımcı ve Barışçıl Öğrenme Toplulukları" oluşturma yolunda ilerlemekteyiz. Okulun eğitim modeli hakkında daha detaylı bilgiye modeli oluşturan ve üzerinde sürekli çalışarak geliştiren kooperatif olarak da dayanışma halinde olduğumuz derneğimiz web sayfasından ulaşabilirsiniz.

15 kişilik geniş sınıflar, 4500 metrekare bahçede geniş öğrenme alanları ve nitelikli eğitim kadromuz çocuklarla buluşmayı bekliyoruz. 

Siz de çocuklarınızı mutlu çocukların yuvasında daha katılımcı ve barışçıl bir ortamda dayanışma ruhu ile çevreyle dost ve geleneksel eğitim modellerinden arındırılmış bir ortamda eğitim almasını istiyorsanız ön kayıt işleminizi tamamlayınız. Size hemen dönüş yapalım.

bottom of page