top of page

Kooperatifi ve/veya açılacak okulu nasıl desteklerim?

Neden Destek Olmalıyım?

Kendi öz kaynakları ile BBOM Antalya Okulu’nu gerçekleştirmeye çalışan ailelerin özellikle okulun iç ve dış mekanlarının tadilatı ve düzenlenmesi aşamasında desteğe ihtiyacı var.

 

BBOM Antalya Eğitim Kooperatifi’ne destek verdiginizde;

 

Dünyada pek çok yerinde, çeşitli uygulamaları bulunan alternatif eğitim modelinin Türkiye’de de uygulanabileceği fikrini,

Çocukların içinde yaşadığımız doğaya saygılı ve bunu içselleştirerek büyüyecekleri bir eğitim/öğretim ortamını,

Bireysel öğrenme hızında, çocukların kendi yeteneklerini keşfederek öğrendikleri bir eğitim sisteminin hayat bulmasını,

Okul meclisi sistemiyle çocukların demokrasiyi içselleştirmiş vatandaşlar olarak yetişmesini, dolayısıyla ülkemizin geleceğini,

Milli Eğitim Bakanlığı'nın da desteklediği bireysel eğitim modelinin uygulanması ve ülke çapına yayılmasını,

Burslu öğrencileri finanse ederek ekonomik gücü kooperatif üyesi olmaya yetmeyen ailelerin çocuklarını desteklemiş olursunuz.

Nasıl Destek Olabilirim?

Kar amacı gütmeyen ve dolayısı ile ticari kaygılar yerine çocukların eğitimini ön planda tutan Kooperatifimiz Antalya'da ebeveyn inisiyatifi olarak kurulan eğitim kurumlarını açma hedefinde maddi ve ayni desteklere ihtiyaç duymaktadır.

Bu destekler gönüllü olarak fikri  ve bedensel katkılar sunmak şeklinde olabileceği gibi (lütfen gönüllü formunu doldurunuz), ayni veya maddi katkılar şeklinde de olabilir.

Ayni katkılar olarak sınıf sponsorlukları, öğrenme merkezi sponsrlukları, inşaat sponsorlukları gibi olabileceği gibi, alet ekipman yardımlarını da kabul etmekteyiz.

Bunun yanı sıra özellikle eğitimde fırsat eşitliğini sağlayabilmemiz için okulumuzda burslu çocuk okutmak veya bağış yapmak isteyenlerle de görüşmeler yapmaktayız.

Eğer siz de destek sunmak isterseniz lütfen bizimle iletişime geçiniz veya aşağıdaki banka hesabımıza bağış yaparak katkıda bulununuz:

ALICI: Sınırlı Sorumlu Antalya Başka Bir Okul Mümkün Eğitim Kooperatifi

IBAN: TR780001200958000430000046

AÇIKLAMA: Bağış Yapanın Adı Soyadı - Okula Bağış

Biliyoruz ki "Kaybolan Çocukluğun Telafisi Olmaz"

İnanıyoruz ki sizlerin desteği ile bu hayalimiz gerçek olacak...

 

Şükranlarımızla...

bottom of page