top of page

BBOM Antalya'nın bugünlere gelmesinde şüphesiz çok fazla kişi ve kurumun katkısı vardır. Hepsine ayrı ayrı teşekkür ederiz. Ancak içlerinden bazıları bizler için çok değerli. Değerli katkıları ve destekler için kendilerine şükranlarımızı sunuyoruz.

Deniz Kurt Duruöz'e bizi BBOM ile tanıştırdığı ve Antalya'da BBOM farkındalığının yaygınlaşmasında önemli çalışmalar yaptığı için​ minnettarız. 2019 yılında kaybettiğimiz arkadaşımızın anısını yaşatacağız.

Birsen Civelek ve OBA Psikolojik Danışmanlık; BBOM Derneği ve BBOM Ankara Meraklı Kedi okulundaki deneyimlerini, BBOM Evrenine dair bilgilerini bizlerle aylaşa, her zaman yanımızda hissettiğimiz, yolumuza ışık tutan dostumuz Birsen'e ve çalışma arkadaşlarına minnettarız.

Hem BBOM İzmir'in ve Renkli Orman'ın, hem de BBOM Ayvalık'ın kurucularından, uzun yıllardır BBOM Derneği'nde de gönüllü görev alan Sosyal Kooperatif Gurusu Levent Kahraman'a sabrından ve yardımlarından dolayı teşekkür ederiz. Okulumuzun bahçesinde kamp kurmayı sabırsızlıkla bekliyoruz.

BBOM İzmir, BBOM Ankara, BBOM İstanbul ve BBOM Eskişehir'in sevgili ortakları, bu yolda güzel bir dayanışma örneği göstererek, tecrbüleri ile sorularımıza cevapları ile yolumuzdaki engelleri daha kolay ve hızlı aşmamıza yardımcı olan dostlar iyi ki varsınız.

Elbette BBOM Derneği; bizleri bu evrenin bir parçası olarak kabul edip, içine alan Dernek gönüllülerine de teşekkür ederiz.

bottom of page