top of page

Özel Antalya Çocuk Köyü Okulları

Özel Antalya Çocuk Köyü Okulları

Antalya'da 2014 yılında tohumu atılan "Başka Bir Okul Mümkün" modelinin tanıtımı uzun süren okul yeri arayışları sonunda Milli Eğitim Bakanlığı'ndan Haziran 2021'de anaokulu, Ağustos 2021'de ilkokul ruhsatı alınarak hayata geçirildi.

Ebeveyn inisiyatifi ile açılan ve kar amacı gütmeyen okulumuzda BBOM Modeli uygulanmakta ve "Katılımcı ve Barışçıl Öğrenme Toplulukları" oluşturma yolunda ilerlemekteyiz. Okulun eğitim modeli hakkında daha detaylı bilgiye modeli oluşturan ve üzerinde sürekli çalışarak geliştiren kooperatif olarak da dayanışma halinde olduğumuz derneğimiz web sayfasından ulaşabilirsiniz.

15 kişilik geniş sınıflar, 4500 metrekare bahçede geniş öğrenme alanları ve nitelikli eğitim kadromuz çocuklarla buluşmayı bekliyoruz. 

Siz de çocuklarınızı mutlu çocukların yuvasında daha katılımcı ve barışçıl bir ortamda dayanışma ruhu ile çevreyle dost ve geleneksel eğitim modellerinden arındırılmış bir ortamda eğitim almasını istiyorsanız aşağıdaki bağlantıdan ön kayıt işleminizi tamamlayınız. Size hemen dönüş yapalım.

Lütfen Kooperatifimizin Ebeveyn Sözleşmemizi buradan inceleyiniz

Lütfen her çocuk için ayrı form doldurunuz.

Kontenjan sınırlıdır ve kayıtlar, kooperatif ortaklık tarihi sırasına göre alınacaktır.

Herhangi bir aksaklık durumunda lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Teşekkürler

Okul Ön Kayıt Formu
Okul Programı Seçiniz
Çocuğun Cinsiyeti

Ön kaydınız alınmıştır. Kesin kayıt için kısa sürede sizinle irtibata geçilecektir. Teşekkür ederiz.

bottom of page